Przygoda

Podsumowanie Przygody z Green Talent!

Przygoda z Green Talent: E-chopper Tour!

W Green Talent wierzymy, że poza pracą, inne rzeczy też są ważne. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli w przyjemny sposób odpocząć i zrelaksować się w wolnym czasie. Dlatego w sobotę 23 lipca 2022 roku zorganizowaliśmy pierwsze zajęcia rekreacyjne dla naszych pracowników w ramach Przygody z Green Talent!

Zabraliśmy grupę pracowników na piękną wycieczkę po wyspie Tholen elektrycznymi motorowerami E-chopper. Pojechaliśmy ścieżką wzdłuż morza. Była słoneczna pogoda, więc widoki były przepiękne. Cieszyliśmy się krótką przerwą na kawę i zakończyliśmy dzień wspólnym obiadem. To wszystko było bezpłatne dla uczestników. Mamy nadzieję, że pierwsza grupa uczestnicząca w projekcie będzie fantastyczne wspominać Przygodę z Green Talent!

''Dobrze spędzony dzień. Oby było więcej takich wydarzeń. To było super!'' - E. Szczechura & K. Czarnecka

Przygoda z Green Talent: Wspinaczka w parku linowym!

W Green Talent wierzymy, że rzeczy inne niż praca też są ważne. Chcemy, aby nasi pracownicy dobrze się bawili i odpoczywali w wolnym czasie. Dlatego w sobotę 24 września 2022 r. zorganizowaliśmy drugą aktywność rekreacyjną dla naszych pracowników - Przygoda z Green Talent!

Z grupą pracowników wspinaliśmy się na ekstremalnych wysokościach w parku linowym w Bergen op Zoom. Ukończyliśmy różne trasy, każda o innym poziomie. Choć pogoda była nieco szara, w ogóle tego nie zauważyliśmy. Atmosfera była wspaniała! W przerwach między szlakami jedliśmy pyszne, świeże kanapki dostarczone prosto z piekarni. To wszystko było bezpłatne dla uczestników. Mamy nadzieję, że wszyscy będą miło wspominać tą fantastyczną Przygodę z Green Talent!

''Zabawa, ekscytacja i dobre towarzystwo!'' - Ioana, Ron i Cezar -