Często zadawane pytania

Masz pytania?

Zapoznaj się z poniższymi informacjami i rozwiej swoje wątpliwości

Inne pytania?

Rejestracja

Zapisz się do Green Talent

Istnieje wiele możliwości, aby się z nami skontaktować. Możesz zarejestrować się bezpośrednio na stronie internetowej Green Talent. Zapraszamy też do naszych oddziałów w Steenbergen, Holandia oraz w Przemyślu, Polska. Nasi pracownicy chętnie pomogą w rejestracji. Adresy biór znajdziesz pod zakładką Kontakt.

Wolisz zadzwonić i porozmawiać? Nasi polskojęzyczni rekruterzy czakają na Twój telefon: +31 167 745022.

Chcesz do nas napisać? Prześlij swoje CV na e-maila: [email protected] lub [email protected]

Rekruter dokładnie poinformuje Cię co zrobić, aby przyjechać do pracy przez Green Talent. 

Jeśli już wybrałeś ofertę pracy oraz ustaliłeś warunki przyjazdu, rekruter poprosi Cię o przygotowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia:

  • ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
  • numer osobistego rachunku w banku (konto może być holenderskie lub polskie/zagraniczne w walucie euro). Numer rachunku musimy otrzymać w postaci dokumentu/umowy z banku lub zdjęcie ekranu konta internetowego, gdzie widoczny jest numer konta oraz nazwisko właściciela
  • jeśli posiadasz - numer BSN (holenderski odpowiednik polskiego NIP). Jeśli przyjeżdżasz do pracy w Holandii po raz pierwszy, Green Talent pomoże Ci w uzyskaniu numeru BSN

Poza tymi dokumentami, podaj nam również:

  • swój numer telefonu
  • swój adres e-mailowy
  • dokładny adres zameldowania oraz pobytu
  • kompletne CV lub historię zatrudnienia z ostatnich 2 lat, jak i nazwę szkoły, którą ostatnio ukończyłeś
  • jeśli posiadasz - prawo jazdy
  • jeśli potrzebne - certyfikaty ukończenia kursów (np. na operatora wózka widłowego przedniego lub bocznego)

Podkreślamy, że odpowiednio obchodzimy się z dokumentacją pracowniczą. Przestrzegamy wszystkich zasad AVG (holenderskiego RODO). Możesz być pewien, że Twoje dane osobowe są bezpiecznie przechowywane.

Nie, wystarczy, że się z nami skontaktujesz i poinformujesz o chęci powrotu. Możesz zadzwonić lub napisać do nas. Przedstawimy ci aktualne oferty oraz uzupełnimy profil. Zgłoś nam jeśli Twoje dane osobowe uległy zmianie (np. adres zamieszkania, numer konta, dowód osobisty, numer telefonu itd.). 

Przyjazd

Przygotuj się do wyjazdu za granicę

Z reguły przyszli pracownicy organizują sobie dojazd do Holandii we własnym zakresie. Firm przewozowych na polskim rynku jest wiele. Ich dane kontaktowe są ogólnodostępne w Internecie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na ten temat, zapytaj o to naszego rekrutera.

Z rekruterem ustalisz także datę swojego przyjazdu do Holandii. Zazwyczaj prosimy, żeby zorganizować sobie przejazd tak, aby w godzinach porannych dotrzeć na adres biura w Steenbergen (NL). Możemy wtedy tego samego dnia uporać się ze wszystkimi sprawami administracyjnymi jak np. podpisanie umowy lub wyrobienie numeru BSN (odpowiednikowi numeru NIP). Następnie pracownik biura odwiezie Cię do mieszkania i pomoże przy wprowadzeniu się

W przypadku, gdy nie możesz przyjechać do biura w godzinach otwarcia, rekruter poda Ci adres jednej z naszych lokacji mieszkalnych. Następnego dnia przywieziemy Cię do biura, żeby się zapoznać i dopełnić wszelkich formalności. 

Domki i mieszkania firmowe są w pełni wyposażone. Jeśli chcesz zabrać ze sobą swój ulubiony kubek, talerz, garnki itp., to oczywiście możesz, ale nie jest to konieczne.

Potrzebne Ci będą z pewnością buty robocze z metalowym noskiem. Prawie każdy zleceniodawca wymaga noszenia takiego obuwia do pracy. W biurze, w Holandii, oferujemy możliwość zakupu takiego obuwia, jednak doradzamy zaopatrzyć się w nie przed wyjazdem. W Polsce można zazwyczaj kupić je w lepszej cenie. Cena obuwia ochronnego w Green Talent wynosi €43,15. Opłata ta jest pobierana przy pierwszej wypłacie.

Wypłaty w Green Talent przelewane są na imienne konta bankowe pracowników. Aby przyjechać do pracy, musisz posiadać osobisty rachunek w banku (na swoje nazwisko). Najlepiej jeśli będzie to rachunek w walucie Euro, wtedy nie zapłacisz dodatkowych kosztów transakcji oraz za przewalutowanie.

Konto może być założone w polskim, holenderskim lub innym banku. Jeśli nie masz możliwości otwarcia rachunku walutowego w polskim banku, polecamy konta internetowe Revolut lub Bunq. Należy ściągnąć aplikację danego banku i dalej podążać zgodnie z wyświetlaną instrukcją (jest ona dostępna w języku polskim).

Zakwaterowanie

Twoje miejsce zamieszkania w Holandii

Dysponujemy różnego rodzaju zakwaterowaniami. Posiadamy domy, apartamenty i hotele. Pokoje są przeważnie dwuosobowe. Czasami dostępne są pokoje jednoosobowe. Dbamy o to, aby w każdym mieszkaniu kuchnia była w pełni wyposażona. W domach znajdują się także smart TV oraz PlayStation. Nasze kwatery spełniają standardy mieszkaniowe dla pracowników tymczasowych. Posiadamy certyfikat SNF (Stichting Normering Flexwonen).

Dział planowania przydziela miejsce zamieszkania na podstawie lokalizacji zakładu pracy oraz dostępności wolnych miejsc. Dokładamy wszelkich starań, żeby te odległości były jak najkrótsze. Próbujemy jak najrzadziej wprowadzać zmiany. Oczywiście na prośbę pracownika istnieje możliwość przeprowadzki.

Jeśli masz jakieś preferencje odnośnie lokalizacji, poinformuj o tym naszego rekrutera. Weźmiemy je pod uwagę podczas planowania. 

Standardowy koszt zakwaterowania w Green Talent w 2024 roku wynosi €129,00 za tydzień.

W wypadku, gdy chcesz zakończyć współpracę z Green Talent i na stałe opuścić mieszkanie, musisz wyrejestrować się z zakwaterowania za pomocą formularza na naszej stronie. Tam podajesz swój ostatni dzień pobytu w mieszkaniu. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza. Przeczytaj tę broszurę, żeby dowiedzieć się więcej.

Pamiętaj, żeby wysłać nam wypowiedzenie umowy na e-maila [email protected] (dzień Twojego wyjazdu pewnie będzie różnił się od ostatniego dnia Twojej pracy).

Wysprzątaj swój pokój i zostaw swoją parę kluczy w mieszkaniu. Wrzuć ją do specjalnej skrzynki na klucze, która jest zamontowana w mieszkaniu. „Zestaw do spania” (poduszka, poszewki, kołdra), który otrzymałeś przy wprowadzeniu się do mieszkania, możesz zabrać ze sobą.

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje (do 3 tygodni włącznie), nie musisz wypełniać formularza. Wystarczy, że poinformujesz biuro o swoim urlopie. Miejsce w mieszkaniu zostanie dla Ciebie zarezerwowane. Jeśli wyjeżdżasz na dłużej niż 3 tygodnie, skontaktuj się z biurem w celu ustalenia warunków wyjazdu i przyjazdu do mieszkania.

Praca

Oferty pracy w naszym biurze

Posiadamy wiele ofert pracy, głównie w ogrodnictwie i rolnictwie. Mamy też oferty na produkcji, w logistyce i technice. Przejdź do zakładki Oferty pracy w Holandii aby dowiedzieć się więcej lub skontaktuj się z nami.

Pierwszy dzień w pracy może być stresujący, dlatego warto pomyśleć o paru sprawach dzień wcześniej. Skontaktuj się ze swoim kierowcą i dokładnie ustalcie, o której godzinie się spotkacie. Jego dane kontaktowe, adres pracy oraz godzinę rozpoczęcia pracy otrzymasz w e-mailu z planem. Jeśli zostałeś kierowcą samochodu firmowego, dokładnie zaplanuj trasę do pracy. Wyjedź z domu wystarczająco wcześnie, aby przybyć na miejsce co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem pracy.

Przygotuj sobie dokument tożsamości i zabierz go ze sobą. W niektórych firmach przed rozpoczęciem pracy należy się wylegitymować. Zadbaj także o odpowiedni strój, buty ochronne, kalosze, płaszcz przeciwdeszczowy, itd.

Pamiętaj, żeby się wyspać! :) daj sobie trochę czasu, aby przyzwyczaić się do nowego miejsca pracy oraz zapoznać się z zasadami panującymi w firmie. Jeśli czegoś nie rozumiesz, zadawaj pytania. Nie mów „OK” dopóki do końca nie jesteś pewien co masz robić. Jeśli nie władasz językiem obcym, nie martw się. Firmy zatrudniające pracowników z za granicy dbają o to, aby wszyscy otrzymywali instrukcje we własnym języku. 

Wiedz, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Skontaktuj się z nami jak tylko poczujesz taką potrzebę. Koniecznie zapisz ten numer w swoim telefonie +31 167 - 74 50 22.

Kontrakt

Umowa o pracę dla pracowników tymczasowych

Green Talent pracuje systemem fazowym przygotowanym przez NBBU. Zaczynając pracę w Green Talent po raz pierwszy dostaniesz umowę na fazę A. Jest to rodzaj umowy na czas określony do 52 przepracowanych tygodni. Po wygaśnięciu tej umowy otrzymasz umowę w fazie B. Ten rodzaj umowy możesz otrzymać maksymalnie 6 razy, przez łączny okres 3 lat. Następnie podpisujesz umowę na fazę C. Jest to umowa na czas nieokreślony. Dzięki systemowi fazowemu możesz pracować elastycznie przez okres 4 lat, a następnie zostać zatrudnionym na stałe.

Umowę oraz pozostałe dokumenty do podpisania wyślemy Ci na podany przez Ciebie adres e-mailowy. Dokumenty podpisujesz elektronicznie, tzn. myszką na komputerze lub palcem na tablecie albo telefonie. Umowę podpisujemy w biurze w Holandii, więc nie martw się, pracownicy biura we wszystkim Ci pomogą. 

W treści podpisywanych dokumentów możesz znaleźć miedzy innymi takie informacje jak: okres na jaki zostanie zawarta umowa, dane pracownika i pracodawcy, wysokość wynagrodzenia, wysokość opłat, itd. Wszystkie dokumenty podpisujemy w języku holenderskim oraz polskim. 

Jeśli chcesz zakończyć współpracę z Green Talent, poinformuj nas o tym, najlepiej w formie pisemnej. Wystarczy, że wyślesz e-maila na adres [email protected] i w treści wyszczególnisz datę zakończenia pracy oraz powód rezygnacji. Najlepiej jeśli powiesz nam o tym 2 tygodnie przed odejściem.

Jeśli korzystasz z zakwaterowania firmowego, pozostaw po sobie porządek. Wysprzątaj swój pokój i zostaw swoją parę kluczy w mieszkaniu. Wrzuć ją do specjalnej skrzynki na klucze, która jest zamontowana w mieszkaniu. Pamiętaj, żeby podać nam swój ostatni dzień pobytu w zakwaterowaniu wypełniając formularz na naszej stronie. Przeczytaj broszurę aby dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się z biurem, jeśli byleś kierowcą samochodu firmowego, żeby ustalić kiedy, gdzie i komu masz przekazać klucze. Pamiętaj też, żeby oddać nam czysty samochód.

Niektóre firmy wydają swoim pracownikom np. chipy do logowania, klucze, karty, nożyki, sekatory itp. Jeśli jesteś w posiadaniu takich przedmiotów, pamiętaj, żeby oddać je swojemu przełożonemu w ostatni dzień pracy.

Ubezpieczenie zdrowotne oraz dodatek do ubezpieczenia są automatycznie zatrzymywane w ostatnim tygodniu Twojej pracy. 

Wynagrodzenie

Tak to działa w Green Talent

Green Talent wypłaca w każdy piątek wynagrodzenie za poprzedni tydzień. Posiadacze holenderskich kont otrzymują wypłatę w tym samym dniu, natomiast właściciele polskich kont mogą spodziewać się przelewu w poniedziałki. Czyli Twoją pierwszą wypłatę przelejemy w piątek w Twoim drugim tygodniu pracy. 

Zaznaczamy, że nasze rozliczenia obejmują tydzień kalendarzowy, od poniedziałku do niedzieli. Jeśli np. rozpoczniesz pracę w środę, to Twoja pierwsza wypłata będzie dotyczyła przepracowanych dni od środy do niedzieli. 

Tak. Zaliczki wypłacamy w poniedziałki lub środy przed przelaniem pierwszego wynagrodzenia. Zaliczki są wypłacane na prośbę pracownika. Zatem, jeśli chcesz ją otrzymać, musisz nas o tym poinformować, najpóźniej do godziny 12:00 w dzień wypłaty zaliczki. Możesz zadzwonić +31 167 - 74 50 22 lub napisać e-maila na [email protected]. Zaliczkę najwcześniej możesz otrzymać w swoim drugim dniu pracy.

Paski wypłaty i wyciągi roczne są umieszczane na naszym cyfrowym portalu płac loononline.greentalent.nl/pl/. Odcinki wypłaty są udostępniane w piątki, w dniu wypłaty. Rozliczenie roczne, za poprzedni rok, jest przeważnie do pobrania w drugiej połowie stycznia. Login oraz hasło do portalu otrzymasz razem z podpisaniem umowy.

Dodatek urlopowy, czyli wakacyjne pieniądze oraz wakacyjne godziny, możesz kontrolować na swoim odcinku wypłaty. Wakacyjne pieniądze wypłacamy bezpośrednio z każdym tygodniowym wynagrodzeniem. Uzbieranymi godzinami wakacyjnymi wypełnimy czas Twojego urlopu. Pamiętaj tylko, żeby poinformować nas kiedy chcesz wypłacić swoje wakacyjne godziny.

Wszystkie zarezerwowane godziny urlopowe wypłacamy do 5 tygodni po zakończeniu współpracy z nami.

Sposób w jaki naliczane są nadgodziny zależy od sektora, w którym będziesz pracować. W ogrodnictwie szklarniowym przepracowane godziny powyżej 38 są liczone jako 135% stawki. W logistyce, godziny powyżej 40 są przeważnie wypłacane jako 125% stawki, zaś w sadownictwie, godziny powyżej 38 zazwyczaj otrzymasz jako 108,25% stawki, a godziny powyżej 48 za 125%. Dopytaj rekrutera, jakie są zasady rozliczania nadgodzin w firmie, do której aplikujesz.

W Green Talent nadgodziny nie są rezerwowane. To znaczy, że wypłacamy je bezpośrednio z cotygodniowym wynagrodzeniem.

Dni wolne od pracy płatne są na podstawie średniej ilości godzin przepracowanej w ostatnich 13 tygodniach. Jeśli ktoś pracował po 40 godzin przez 13 tygodni, to za święto otrzymuje 8 płatnych godzin.
(40 godz. x 13 tyg.)/5 dni roboczych/ 13 tyg. = 8 godz.

Jeśli liczba przepracowanych godzin była mniejsza lub jeśli przed świętem przepracowałeś mniej niż 13 tygodni, to wypłata za dzień świąteczny będzie niższa.

Jeśli, na przykład, rozpocząłeś pracę w Green Talent 9 tygodni przed danym świętem i w każdym tygodniu przepracowałeś 38 godzin, to za dany dzień świąteczny otrzymasz 5,26 płatnej godziny.
(38 godz. x 9 tyg.)/5 dni roboczych/ 13 tyg. = 5,26 godz.

Oczywiście rzadko zdarza się, że liczba przepracowanych godzin jest taka sama w każdym tygodniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie obliczona była Twoja wypłata za święto, zapytaj w biurze o zestawienie godzin i kalkulacje.

Praca w dzień świąteczny jest przeważnie dodatkowo wynagradzana. Np. w ogrodnictwie szklarniowym, oprócz opisanej powyżej należnej wypłaty za święto, za każdą przepracowaną godzinę otrzymasz 150% stawki. W niektórych sektorach praca w święto płatna jest jako 125%.

Dni ustawowo wolne w 2024 roku:

Nazwa święta

Data

Dzień tygodnia

Nowy Rok 2024

1-1-2024

Poniedziałek

Wielkanoc 2024

31-3-2024

Niedziela

Poniedziałek Wielkanocny 2024

1-4-2024

Poniedziałek

Dzień Króla 2024

27-4-2024

Sobota

Wniebowstąpienie Pańskie 2024

9-5-2024

Czwartek

Zielone Świątki 2024

19-5-2024

Niedziela

Poniedziałek Zielonoświątkowy 2024

20-5-2024

Poniedziałek

Boże Narodzenie 2024

25-12-2024

Środa

Drugie Święto Bożego Narodzenia 2024

26-12-2024

Czwartek

Bevrijdingsdag (5-05) – W Dzień Wyzwolenia wolne mają tylko pracownicy administracji rządowej. W niektórych branżach, co 5 lat cieszą się wolnym dniem. W ogrodnictwie szklarniowym natomiast dzień ten zawsze jest pracujący.

Święto Pracy (1-05) w Holandii nie jest obchodzone.

W razie wątpliwości, czy wynagrodzenie wypłacone przez Green Talent jest prawidłowe, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Najlepiej jak do nas napiszesz na [email protected].

Postaraj się konkretnie wskazać, co Twoim zdaniem wzbudza wątpliwości. Czy chodzi o ilość godzin, o pobrane opłaty, czy może o coś innego? Pracownik biura skontroluje pasek wypłaty oraz dokonane przelewy. Następnie skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania lub poinformuje Cię w jaki sposób dokonana będzie korekta, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wakacje

Urlop jest potrzebny do zregenerowania sił

Poinformuj Green Talent oraz swojego pracodawcę o planowanych wakacjach. Zrób to możliwie jak najszybciej. Przeważnie pracownicy uzgadniają okres urlopu bezpośrednio z team leaderem w firmie, w której pracują. W każdym zakładzie proces ten wygląda nieco inaczej. W niektórych, trzeba wypełnić wniosek o urlop i złożyć go u przełożonego. Jeśli wolne zostanie zatwierdzone, otrzymasz podpisany wniosek i pozytywną odpowiedź. W przeciwnym wypadku, pracodawca ustali z Tobą inny okres wakacji.

Pamiętaj, aby przekazać do Green Talent daty swojego urlopu. Najlepiej jak napiszesz nam e-maila na [email protected].

W niektórych firmach, musisz najpierw do Green Talent zgłosić daty urlopu. My potwierdzamy to u pracodawcy i poinformujemy Cię czy jest możliwość pojechania na wakacje w danym okresie. Dla pewności, dopytaj się w biurze, jaki wygląda proces zgłaszania urlopu, w firmie, w której będziesz pracować.

Weź pod uwagę, aby przestrzegać ustalonych dat. Wracaj z urlopu na czas. Wyjeżdżaj po ukończonym dniu pracy (chyba, że ustaliłeś inaczej z pracodawcą). W razie problemów skontaktuj się z biurem.

Tak, jednak wysokość świadczenia urlopowego będzie zależała od odłożonych rezerwowych. 

Na dodatek urlopowy składają się wakacyjne pieniądze oraz wakacyjne godziny. W Green Talent wypłacamy wakacyjne pieniądze z każdym wynagrodzeniem. Natomiast wakacyjne godziny odkładają się na pasku wypłat. Dni wolne oraz urlop jest właśnie wypełniany wakacyjnymi godzinami.

Jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin, wtedy za każdy miesiąc zarezerwują Ci się 2 dni (około 16 godzin) na poczet wakacyjnych godzin. W przypadku kiedy jesteś na urlopie i nie masz wystarczająco zarezerwowanych godzin by otrzymać pełne wynagrodzenie, wypłacimy po prostu tyle ile możemy. Wypłata będzie wtedy niepełna.

Chorobowe

Nie możesz iść do pracy z powodu choroby, sprawdź co robić

Swoją nieobecność w pracy musisz zgłosić nam co najmniej 30 minut przez rozpoczęciem pracy. Możesz poinformować nas telefonicznie +31 167 - 745022 lub mailowo [email protected]. Po otrzymaniu zgłoszenia, przekazujemy informację do pracodawcy. Pamiętaj, żeby podczas zwolnienia chorobowego być dostępnym telefonicznie. Czasami chcemy przekazać ważne informacje odnośnie np. wizyty u lekarza lub ustalić datę powrotu do pracy.

Nie zgłaszaj chorobowego na inne znane Ci numery lub adresy e-mailowe pracowników Green Talent. Oni nie zawsze są dostępni, więc informacja o Twojej nieobecności może nie dotrzeć do nas oraz pracodawcy na czas. Używaj tylko +31 167 - 745022 lub [email protected].

Tak. Green Talent ubezpiecza swoich pracowników w Holland Zorg. Koszt tego ubezpieczenia w 2024 roku wynosi €35,59 tygodniowo. Kwota ta zostaje automatycznie odjęta od Twojego wynagrodzenia. Prawo holenderskie wymaga, że każdy kto jest zatrudniony na terenie tego kraju, musi opłacać holenderskie ubezpieczenie zdrowotne. Posiadanie np. ubezpieczenia europejskiego wykupionego w Polsce nie zwalnia Cię więc z zawarcia ubezpieczenia w Holandii.

Zapewniamy również wsparcie przy złożeniu wniosku o Zorgtoeslag - dodatku do ubezpieczenia. Gdy Twoja pensja nie przekroczy €37.496 rocznie, możesz otrzymać maksymalnie €127 co miesiąc od Belastingdienst (holenderskiego urzędu skarbowego) na swoje konto bankowe. Wymóg jest taki, że trzeba być zatrudnionym oraz ubezpieczonym 1-go danego miesiąca.

Od 2021 roku Green Talent współpracuje z internetową poradnią lekarską Arene.

Po trzech tygodniach pracy zapisujemy każdego nowego pracownika do tej przychodni. Po paru dniach Arene wysyła e-maila z aktywacją profilu. Jedyne co musisz zrobic, to ściągnąć aplikację Arene (firmy Pharmeon BV) na telefon i zarejestrować się podążając za wyświetlanymi krokami. Radzimy, aby sfinalizować rejestrację od razu po otrzymaniu e-maila, aby w razie potrzeby można było szybko skonsultować się z lekarzem.

Arene stara się udzielać porad lekarskich przez Internet, jednak w wypadku konieczności kieruje pacjentów do pobliskich przychodni lekarskich. Korzystanie z Arene i rejestracja są objęte podstawowym pakietem ubezpieczenia zdrowotnego, nie ma żadnych dodatkowych kosztów.

Po więcej informacji zajrzyj na stronę Arene.

Jeśli w pierwszych 4 tygodniach pobytu będziesz potrzebował konsultacji z lekarzem, a rejestracja w Arene nie będzie jeszcze ukończona, Green Talent pomoże Ci oczywiście umówić się na wizytę.

Dyskryminacja

Zgłaszaj niepożądane zachowania

Green Talent uważa, że jakiekolwiek przejawy dyskryminacji są niedopuszczalne i działa na rzecz promowania równych szans i równego traktowania wszystkich kandydatów i pracowników. Jako firma wierzymy, że ważne jest zapewnienie integracyjnego i równego środowiska pracy dla wszystkich naszych pracowników. Dyskryminacja ze względu na rasę, płeć, orientację seksualną, religię, wiek, ciążę, niepełnosprawność i inne cechy jest niedopuszczalna i nie jest zgodna z naszymi podstawowymi wartościami.

Green Talent opowiada się za bezpiecznym środowiskiem pracy, w którym pracownicy mogą zgłaszać przypadki dyskryminacji bez obaw o represję i w którym skargi są traktowane poważnie i odpowiednio.

Jeśli chcesz zgłosić dyskryminacjne zachowania lub złożyć skargę dotyczącą dyskryminacji, może to zrobić poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mailowy: [email protected]. Jeśli nie czujesz się komfortowo zgłaszając skargę na piśmie, możesz to uczynić również osobiście informując pracownika ds. relacji w Green Talent, swojego kierownika, kolegę lub inną osobę w organizacji.

W Green Talent czuje się odpowiedzialny za stworzenie środowiska pracy, w którym dyskryminacja nie jest tolerowana i w którym pracownicy czują się wspierani w zgłaszaniu dyskryminacji.

Back to top

Inne pytania?

Zapytaj rekrutera!