Biuro pracy w Holandii

O Green Talent

Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy działającym w ogrodnictwie, rolnictwie, sadownictwie, sektorze spożywczym i logistyce.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Od samego początku skupiamy się na delegowaniu personelu do firm w sektorze rolnictwa szklarniowego. Branża ta zdecydowanie nadal leży w centrum naszej aktywności, jednak działalność poszerzyliśmy o inne sektory, takie jak produkcja i logistyka. 

Operujemy na terenie Holandii w regionach Brabancji Zachodniej, Westlandii oraz Zelandii. Pracownicy pochodzą z krajów wschodnioeuropejskich, głównie z Polski, a my pracujemy z naszej centrali w Steenbergen.

Nasz 20-osobowy zespół podzielony jest na 3 główne działy:

  • Front Office składa się z pododdziałów Rekrutacji, Helpdesku oraz Planningu. Pierwszy kontakt z Green Talent rozpoczyna się od rozmowy z pracownikiem Rekrutacji. To oni ustalają z kandydatem warunki zatrudnienia. Po przyjeździe kontakt przejmowany jest przez pracowników Helpdesku. Do nich można zwrócić się z każdym pytaniem. Dział Planningu dba o właściwy przebieg oddelegowania, przydział do zakwaterowania oraz dojazd do pracy.
  • Back Office zajmuje się ogólnopojętą administracją związaną z wypłatą wynagrodzeń.
  • Dział ds. Relacji czuwa nad prawidłowym przebiegiem współpracy między zleceniodawcami a osobami oddelegowanymi. Naszych przedstawicieli regularnie spotkacie w swoim miejscu pracy.

Dodatkowo nad jakością naszych mieszkań pracowniczych czuwa zespół 4homes. Przeprowadzają oni także w imieniu Green Talent okresowe kontrole lokali oraz dbają o ich wyposażenie i funkcjonalność.

Oferty pracy w NiderlandachKontakt

Good people

Serce organizacji

Dobrzy ludzie

„Dobrzy ludzie” to serce organizacji. Dobrzy ludzie nie boją się wziąć na siebie odpowiedzialności, podejmują wyzwania i wywiązują się z umowy.

Dlaczego z Green Talent współpracuje się tak dobrze? To bardzo proste - robimy wszystko, aby nasi pracownicy dobrze się z nami czuli. Dzięki temu są oni zmotywowani do pracy. Pomagamy w organizacji administracji związanej z pracą oraz oferujemy dodatkową pomoc, taką jak n.p. udanie się do lekarza w przypadku choroby.

Nasza Misja

Naszą misją jest oferowanie profesjonalnej, niezawodnej i przyjaznej współpracy zarówno pracownikom jak i pracodawcom. Chcemy nawiązać współpracę, w której każda strona – pracownik, firma, pośrednik – może sobie ufać i okazać wzajemny szacunek.

Nasz doświadczony zespół stale monitoruje przebieg prawidłowej współpracy. Rzetelność, gościnność i uczciwość to nasze priorytety. Robimy wszystko, aby nasi pracownicy zawsze czuli się bezpiecznie, a pracodawcy byli zadowoleni ze swoich pracowników.

Oni byli przed Tobą

Doświadczenia pracowników w Green Talent

Informacje dla kandydatów

Najważniejsze tematy

Zakwaterowanie

Green Talent oferuje swoim pracownikom doskonałe zakwaterowanie. Domy są w pełni umeblowane i składają się z salonu, sypialni, łazienki i kuchni. Wyposażenie mieszkań obejmuje takie rzeczy jak: pralka, lodówka, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka, Smart TV i PlayStation 3. W każdym domu jest dostęp do Internetu.

Małżeństwa oraz pary zawsze zostają przydzieleni do wspólnego pokoju, aby mogli cieszyć się prywatnością. Osoby przyjeżdżające same lub ze znajomymi, także otrzymują przytulne, dwu- lub jednoosobowe pokoje. Dokładamy wszelkich starań aby nie rozdzielać osób, które razem przyjechały do pracy, aby łatwiej było im się przystosować do nowego otoczenia w pierwszych dniach pobytu.

Wszystkie zakwaterowania w Green Talent spełniają standardy mieszkaniowe zgodnie z wymogami Stichting Normering Flexwonen (SNF). Instytucja ta regularnie przeprowadza kontrole, aby upewnić się, że wszystkie normy są zachowane. Kliknij tutaj aby zobaczyć nasz certyfikat SNF.

Oferty pracy w Holandii

Transport

Green Talent posiada własną flotę samochodów, która składa się zarówno z samochodów nowych jak i używanych. Są one dostępne dla pracowników dojeżdżających do pracy. Możesz także korzystać z samochodu w celach prywatnych.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby transport do pracy przebiegał sprawnie. Dlatego też zawsze dbamy o przejrzysty i zrozumiały rozkład jak i o wystarczającą liczbę dostępnych pojazdów.

W większości przypadków jeden z pracowników przyjmuje rolę kierowcy. Od wszystkich pasażerów wymagamy utrzymywania samochodu w dobrym stanie oraz czystości. Zarówno kierowca, jak i pasażer są uprawnieni do prywatnego korzystania z samochodu w wolnym czasie.

Oferty pracy w Holandii

Praca

Najważniejsze jest dostarczanie odpowiedniej jakości pracy w wymaganym przez pracodawcę tempie. Ważne są tutaj następujące kompetencje: motywacja, punktualność, komunikacja i funkcjonowanie w wielokulturowym środowisku pracy. Pamiętaj o uśmiechu :) Jeśli wykonywane czynności przekraczają normę, pracownik może otrzymać dodatek do wynagrodzenia w postaci premii.

Oferty pracy w Holandii

Zespół

Oto nasi profesjonaliści

Zarejestruj się w Green Talent

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!