Pozytywnie zakończone audyty

29-05-2023

Pozytywnie zakończone audyty

Audyt NBBU i certyfikacja SNA, maj 2023

NBBU

W listopadzie 2022 roku Green Talent został członkiem NBBU. NBBU oznacza Holenderskie Stowarzyszenie Agencji Pośrednictwa Pracy i Agencji Pracy Tymczasowej (Nederlandse Bond van Bemiddelings- en Uitzendondernemingen). Naszych pracowników obowiązuje Zbiorowy Układ Pracy NBBU (CAO). W tym kodeksie znajdziesz wszystkie ustalenia, które dotyczą umowy o pracę w Green Talent. W maju Green Talent przeszedł audyt wstępny do NBBU, który zakończył się wynikiem pozytywnym. Jesteśmy dumni z bycia oficjalnym członkiem NBBU.

Chcesz dowiedzieć się więcej o NBBU, zbiorowym układzie pracy, który stosujemy? Spójrz na stronę internetową NBBU www.nbbu.nl. Strona jest w języku holenderskim, ale CAO zostało przetłumaczone także na język angielski, polski, niemiecki i ukraiński. Możesz także pobrać aplikację CAO z Google Play lub Apple Store. Aplikacja jest również dostępna w wymienionych językach.

SNA NEN-4400

W maju 2023 roku w Green Talent odbyła się półroczna inspekcja NEN-4400. Na jej podstawie opiera się i przedłużany jest znak jakości SNA. SNA jest znakiem jakości dla sektora pracy tymczasowej. Podczas audytu sprawdzane jest, czy w agencji zatrudnienia przestrzegane są przepisy ustawowe i wykonawcze.

Cieszymy się, że po raz kolejny zakończyliśmy kontrolę z pozytywnym wynikiem.