Pomoc Ukrainie

11-03-2022

Pomoc Ukrainie

Wspieramy inicjatywy

Wydarzenia z ostatnich tygodni w Ukrainie przykuwają uwagę nas wszystkich. Nasze myśli skupiają się na całej ludności ukraińskiej i wszystkich innych ofiarach tej sytuacji wojennej. Jako agencja pośrednictwa pracy zajmująca się zatrudnianiem pracowników z Europy Wschodniej, czujemy się ściśle związani z tym, co obecnie dzieje się w Ukrainie.

Green Talent posiada biuro rekrutacyjne w przygranicznym Przemyślu. To kilka kilometrów od granicy z Ukrainą. Nasi koledzy w Przemyślu sami przeżywają wstrząsające konsekwencje wojny w Ukrainie. Do Przemyśla codziennie przybywa tysiące uchodźców wojennych, którzy stamtąd podróżują do innych części Polski i Europy. Nasz kolega Jarek również udzielił schronienia w swoim domu w Przemyślu uchodźcom, którzy tego potrzebowali. Nasz kolega Tomasz i jego żona pomagają jako wolontariusze w jednym z punktów pomocy humanitarnej.

Finansowo wspieramy nasze biuro w Przemyślu w udzielaniu bezpośredniej pomocy przybywającym uchodźcom. W tym celu udostępniliśmy budżet, który przeznaczamy na zakup niezbędnych środków i produktów potrzebnym uchodźcom.

Widzimy również wiele budzących serce inicjatyw pojawiających się w naszym bezpośrednim otoczeniu w Holandii. Czy jako nasz (były) pracownik potrzebujesz pomocy w akcji dla dotkniętych wojną mieszkańców Ukrainy? Skontaktuj się z nami. Z radością zastanowimy się jak możemy Cię wesprzeć!