Biuro pracy w Niderlandach

O Greentalent

Green Talent to młoda, dynamiczna i szybko rozwijająca się międzynarodowa agencja zatrudnienia

Zatrudniamy pracowników z kilku krajów UE, którzy są głównie zatrudnieni w sektorze rolnym. Specjalizujemy się w dostarczaniu pracowników do firm, które uprawiają rośliny w ogrodnictwie szklarniowym.

Oferty pracy w NiderlandachKontakt

Good people

Serce organizacji.

Dobrzy ludzie

„Dobrzy ludzie” to serce organizacji. Przez dobrych ludzi rozumiemy ludzi, którzy nie boją się wziąć na siebie odpowiedzialności, samodzielnie podejmują wyzwanie i wywiązują się z  umowy. Wszystko to brzmi bardzo prosto i może być, ale każdy, kto ma doświadczenie w pracy z agencjami zatrudnienia, wie, że w tych kwestiach często coś idzie nie tak.

Dlaczego z Green Talent współpracuje się tak dobrze? Bardzo proste; robimy wszystko, aby nasi pracownicy dobrze się z nami czuli.  W zamian nasi pracownicy są zmotywowani do pracy. Pomagamy naszym pracownikom w organizacji administracji związanej z pracą. Ponadto oferujemy pomoc społeczną, taką jak udanie się do lekarza w przypadku choroby.

Nasza Misja

Naszą misją jest oferowanie profesjonalnej, niezawodnej i przyjaznej współpracy zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Chcemy nawiązać współprace, w której każda strona – pracownik, firma, pośrednik – może sobie ufać i mieć wzajemny szacunek.

Nasz doświadczony zespól stale monitoruje prawidłowa współprace. Rzetelność, gościnność i uczciwość to nasz priorytet. Robimy wszystko, aby nasi pracownicy zawsze czuli się bezpiecznie a pracodawcy byli zadowoleni ze swoich pracowników.

Oni byli przed Tobą

Doświadczenia pracowników w Green Talent

Obiekty

Uwaga dla naszych pracowników

Zakwaterowanie

Green Talent oferuje swoim pracownikom doskonale zakwaterowanie. Domy są w pełni umeblowane i składają się z salonu, sypialni, łazienki i kuchni. Zakwaterowanie obejmuje niezbędne wyposażenie, takie jak pralka, lodówka, zamrażarka, kuchenka mikrofalowa, kuchenka, lóżka, dostęp do Internetu, Smart TV i PlayStation 3

Małżeństwa oraz pary zawsze zostają przydzieleni do oddzielnych pokoi, aby mogli cieszyć się potrzebną prywatnością. Osoby, przyjeżdżające same lub ze znajomymi, także otrzymują przytulne, przeważnie dwuosobowe pokoje. Dokładamy wszelkich starań aby nie rozdzielać osób, które razem przyjechały do pracy, aby łatwiej było im się przystosować do nowego otoczenia w pierwszych dniach pobytu.

Wszystkie mieszkania w Green Talent posiadają certyfikat SNF. Stichting Normering Flexwonen (SNF) zarządza rejestrami firm, które spełniają standardy mieszkaniowe dla pracowników migrujących i utrzymuje te standardy.  Kliknij tutaj aby uzyskać certyfikat

Oferty pracy w Niderlandach

Transport

Transport

 Green Talent posiada  własną flotę samochodów, która składa się zarówno z samochodów nowych, jak i używanych. Są one  dostępne dla pracowników dojeżdżających do pracy. Możesz także korzystać z samochodu prywatnie.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby transport do pracy przebiegał sprawnie, dlatego staramy się komunikować, łączyć i udostępniać wystarczającą liczbę samochodów w przejrzysty sposób. Dokładamy wszelkich starań aby transport do pracy zorganizowany był w sprawny sposób oraz aby nie zajmował dużo czasu. Dlatego też

zawsze dbamy o przejrzysty i zrozumiały rozkład jak i o wystarczającą liczbę dostępnych pojazdów.

W większości przypadków jeden z pracowników przyjmuje rolę kierowcy. Jest on wtedy odpowiedzialny za powierzony mu samochód za co oczywiście otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie. Od wszystkich pasażerów wymagamy utrzymywania samochodu w dobrym stanie oraz czystości, gdyż są oni także użytkownikami. Zarówno kierowca, jak i pasażer są uprawnieni do prywatnego korzystania z samochodu w wolnym czasie.

Oferty pracy w Niderlandach

Praca

Najważniejsze jest dostarczanie odpowiedniej jakości pracy w  możliwym tempie. Ważne są tutaj następujące kompetencje: motywacja, punktualność, komunikacja w języku obcym i funkcjonowanie w wielokulturowym środowisku pracy. Jeśli wykonywane czynności przekraczają normę, pracownik może otrzymać dodatek do wynagrodzenia w postaci premii.

Oferty pracy w Niderlandach

Zespół

Zarejestruj się w Green Talent

Wypelnij formularz, a my skontaktujemy sie z Toba!