Retrospekcja Green Talent 2022

30-12-2022

Retrospekcja Green Talent 2022

W Green Talent przedstawiamy ciekawe fakty dotyczące zdarzeń mijającego roku 2022.

Pracownicy

W 2022 roku firma Green Talent zatrudniała 1548 pracowników tymczasowych u 47 różnych zleceniodawców. Ta grupa pracowników tymczasowych składała się z 21 narodowości. Z pewnością największą rosnącą grupą wśród nich byli mieszkańcy Ukrainy. W tym roku udało nam się znaleźć pracę dla 86 osób z Ukrainy.

W maju tego roku powitaliśmy naszego 10-tysięcznego pracownika. To fantastyczny wynik w ponad 12,5-letniej historii Green Talent.

W Green Talent pracuje obecnie 69 pracowników z umowami na czas nieokreślony. Posiadanie stałej umowy nie było powszechne w branży pośrednictwa pracy kilka lat temu, ale uważamy, że jest to rozwój w dobrym kierunku. Oferujemy naszym pracownikom bezpieczeństwo, a w zamian mamy zatrudnione stałe i lojalne osoby, na których możemy polegać.

Samochody

W tym roku na drogach pojawiło się 136 samochodów z Green Talent. Z floty samochodów Green Talent skorzystało 418 różnych kierowców. Razem kierowcy ci pokonali w tym roku 2,5 mln kilometrów. To 2000 podróży samochodowych przeliczonych ze Steenbergen do Warszawy. Czy wiesz, że nasi pracownicy również dojeżdżają do pracy rowerami? W Green Talent wypożyczyliśmy w tym roku 32 rowery. Zdrowo i lepiej dla środowiska!

Mieszkania

W 2022 roku zarządzaliśmy 75 obiektami mieszkaniowymi, które stanowiły 563 miejsca. 1318 pracowników tymczasowych skorzystało z naszych zakwaterowań. Dysponujemy wszelkiego rodzaju domami, apartamentami i hotelami. W grudniu 2022 roku dodaliśmy do tego jeszcze kilka świetnych domków! Zarówno w Steenbergen, jak i w Hoek van Holland umieszczono łącznie 24 nowe jednostki mieszkalne, w których może zamieszkać łącznie 50 pracowników. Odległość od miejsca zamieszkania do pracy jest niewielka. 
 

Przygoda z Green Talent

Latem  rozpoczęliśmy „Przygodę z Green Talent". Chcemy, aby nasi pracownicy mieli możliwości miłego i ciekawego spędzania wolnego czasu. Specjalnie dla Was organizujemy zajęcia, które pozwalają Wam się zintegrować oraz poznać nowe osoby i okolicę. Udział jest bezpłatny, a w wydarzeniu zawsze bierze udział pracownik biura mówiący w języku polskim. W tym roku zorganizowaliśmy dwie „Przygodę z Green Talent": jeździliśmy na e-chopperach w Zachodniej Brabancji i wspinaliśmy się na dużych wysokościach w Parku Linowym w Bergen op Zoom. Na rok 2023 zaplanowaliśmy wiele fajnych, nowych i ciekawych aktywności. Czy dołączysz do nas w przyszłym roku?

Mamy nadzieję, że 2023 będzie dla wszystkich wspaniałym rokiem!