Poszukujemy Teamleidera!

Pośrednictwo pracy Green Talent z siedzibą w Steenbergen poszukuje, dla jednego z Naszych klientów w regionie Westland, pracownika szklarni z papryką na stanowisko teamleider.

Posiadasz doświadczenie w pracy na sortowni z papryką lub ogólne doświadczenie w pracy na sortowni? Znasz dobrze język angielski w mowie i piśmie oraz jesteś gotowy/a do zrobienia kolejnego kroku w swojej karierze? To Ciebie właśnie szukamy! Nie wahaj się i skontaktuj się z nami!

Opis stanowiska:
- kierowanie i organizowanie pracy na sortowni,
- wprowadzenie i tłumaczenie pracy pozostałym pracownikom,
- kontrola jakości,
- tam gdzie jest to konieczne pomoc przy sortowaniu papryki.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie w pracy na sortowni, doświadczenie w pracy przy papryce jest dodatkowym plusem,
- elastyczność,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- mieszkanie oraz samochód służbowy w przypadku braku własnego,
- ubezpieczenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą pracy proszę o wysyłanie swojego cv na e-mail: angelika@greentalent.nl lub dzwonić pod numer +31623726946