• Verwerkt: Onverwerkt
Genotificeerd: Ongenotificeerd
--

rektutacja

Poniżej opisanych jest parę interesujących punktów, które pomogą ci w wyobrażeniu sobie jak zorganizowana jest praca poprzez naszą agencję. Czyli, co trzeba wiedzieć.

zapisanie się do pracy

Jeśli chcesz wyjechać do pracy za pośrednictwem Green Talent, wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie pod zakładką „Praca”. Pamiętaj, aby jak najdokładniej uzupełnić dane. Im więcej informacji agencja posiada tym łatwiej i szybciej będziemy mogli dobrać odpowiednią ofertę do twoich oczekiwań, możliwości oraz wymogów pracodawcy. Najwżniejsze jest jednak, aby Green Talent posiadało twój aktualny numer telefonu.

WAŻNE: Jeśli po 6 miesiącach od daty zapisania się do agencji, nadal szukasz pracy lub chcesz być informowany o naszych ofertach pamiętaj, aby ponownie skontaktować się (przez e-mail lub wypełniając „szybki kontakt”) z Green Talent w celu zaktualizowania swoich danych. Podczas szukania pracy, najlepiej średnio raz w miesiącu kontaktować się z biurem w celu przypomnienia się oraz uaktualnienia swojego profilu.

Czas oczekiwania na przyjazd do pracy jest zależny od predyspozycji oraz umiejętności danej osoby jak również od dostępności ofert.

przyjazd do pracy

Kandydaci są telefonicznie informowani o możliwości przyjazdu i podjęcia pracy. Wtedy też omawiane są warunki zatrudnienia, daty przyjazdów oraz możliwości dojazdu do Holandii. W przypadku gdy dana osoba nie potrafi zorganizować sobie transportu pod podany adres, Green Talent pomaga w załatwieniu przewozu. Podczas podróży jeden z pracowników Green Talent jest w stałym kontakcie z osobą przyjeżdżającą do pracy, aby dokładnie skoordynować godzinę przyjazdu na miejsce.

CHECKLISTA, czyli pamiętaj aby zabrać ze sobą...

 • Ważny oraz nieuszkodzony dokument tożsamości (tz. paszport lub dowód osobisty).
 • Adres docelowy w Holandii. Adres ten będzie podany także przewoźnikowi, jednak zawsze warto mieć go przy sobie.
 • Numer sofi (jeśli posiadasz). W przypadku gdy wyjeżdżasz po raz pierwszy do Holandii lub gdy zgubiłeś numer, Green Talent pomoże w załawieniu tego dokumentu.
 • Prawo jazdy oraz przydatne certyfikaty (jeśli posiadasz).
 • Pieniądze na pokrycie kosztu przejazdu do Holandii. Cena przejazdu z Polski do Holandii kształtuje się w granicach od 250zł do 290zł.
 • Kieszonkowe na pierwsze dni pobytu w Holandii. Jest też możliwość otrzymania zaliczki po dwóch dniach pracy.
 • Numer holenderskiego konta bankowego oraz kartę. Jeśli nie posiadasz holenderskiego numeru konta, Green Talent pomoże Ci w jego założeniu.
 • Pościel, poduszkę i spiwór lub kołdrę. Pamiętej też o niezbędnych rzeczach takich jak np. ręcznik.
 • CV lub historię zatrudnienia oraz świadectwo z ostatniej szkoły, którą ukończyłeś (lub dokładne dane szkoły i rok ukończenia danej edukacji).
 • Zaświadczenie o niekaralności.
 • Zaświadczenie o meldunku w Polsce.

O nas

skontaktuj się z nami

Więcej informacji

certyfikaty

solidność najważniejsza

Więcej informacji

Warunki pracy

wymogi oraz propozycje

Więcej informacji

Rekrutacja

co warto wiedzieć

Więcej informacji

aktualności

najświeższe wiadomości

Więcej informacji

Bądź na bieżąco z aktualnościami GreenTalent

Regularnie otrzymuj najnowsze informacje oraz najświeższe oferty pracy do swojej skrzynki pocztowej.