Oferta pracy Rekruter - Steenbergen

Rekruter

Praca w biurze

W związku z dynamicznym rozwojem firma Green Talent z siedzibą w Steenbergen (Brabancja Północna,Niderlandy ) poszukuje doświadczonego i entuzjastycznego rekrutera.

Poszukujemy osoby rekrutującej do naszego biura w Steenbergen w Niderlandach.

Zakres twoich obowiązków...

Podstawowym zadaniem rekrutera jest rekrutacja i wybór pracowników oraz pośrednictwo w ich poszukiwaniu poprzez rozmowy z kandydatami, określanie ich umiejętności i kierowanie ich do właściwego wykonawcy. Nadzór nad procesem rekrutacji i selekcji. Opracowanie planu rekrutacyjnego i koncepcji dla nowych kandydatów.

Oferujemy...

Atrakcyjną prace w młodym, energicznym zespole w środowisku gospodarczym. Mamy atrakcyjny pakiet korzyści, oferujemy możliwość indywidualnego rozwoju i realizacji twoich zawodowych ambicji. Możliwość pozostania.

Oczekujemy…

  • Doświadczenie w sektorze pracy tymczasowej na podobnym stanowisku
  • Znajomość sektora rolnego i ogrodniczego oraz jego obowiązków będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i co najmniej jednego z następujących języków: polski, rumuński, litewski, hiszpański i  portugalski
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Działania w mediach społecznościowych (np. Linkedin) w celu podjęcia działań we współpracy z międzynarodowymi agencjami zatrudnienia i lokalnymi przedsiębiorcami
  • Dostępność 40 godzin tygodniowo (godziny otwarcia biura od 6.00 do 20.00).

Oczekujemy?Wakacje Rekruter - Steenbergen

Green Talent

Kim jesteśmy?

Green Talent to agencja pracy wywodząca się wprost z sektora produkcji w branży ogrodniczej. Firma powstała w celu wspierania działalności jednego przedsiębiorstwa sektora ogrodnictwa szklarniowego. Doświadczenia wyciągnięte z tej współpracy sprawiają, że - mimo rozszerzenia swojej działalności na przestrzeni lat - wciąż pozostajemy bliżej grupy pracodawców, niż większość podobnych organizacji. Owe pochodzenie i chronologia rozwoju pozwalają nam także lepiej rozumieć potrzeby pracowników tymczasowych. Z wyniesionych doświadczeń korzystamy każdego dnia. Nasza postawa zorientowana na wdrażanie tylko najlepszych rozwiązań, elastyczne podejście do kwestii dotyczących tak pracowników jak i pracodawców oraz dobrze zorganizowany i zmotywowany zespół sprawiają, że liczba naszych klientów i pracowników stale rośnie.

Kontakt

Solicytuj

Jeśli jesteś zainteresowany, potrzebujesz więcej informacji, masz pytania lub chcesz się zgłosić - wyślij swoje CV i list motywacyjny.

Solicytuj  u : Reinier de Groot

email reinier@greentalent.nl
telefon +31 167 745 022

szybko zabrać się do pracy

Wioleta Lubas

Twoja osoba kontaktowa mówi po polsku

Skontaktuj się z nami:

email wioleta@greentalent.nl
Telefon +31638010864 
formularz Napisz wiadomość

szybko zabrać się do pracyWypelnij formularz, a my skontaktujemy sie z Toba!

Szybko zabierz się do pracy

Praca w Holandii w 5 krokach
2

2. Kontak telefoniczny z firma Green Talent

Osoba rekrutująca skontaktuje się z Toba w ciągu 1 dnia roboczego. 

3

3. Podpisywanie dokumentów

Jeśli znalazłeś prace wraz z rekruterem prześlemy Ci e-mailem umowę, która możesz przeczytać i podpisać w domu przed przyjazdem do Niderlandów. 

4

4. Transport do Niderlandów

Razem z Tobą zaplanujemy wyjazd do Niderlandów i pozostaniemy w kontakcie, telefoniczny, Whatsapp, Facebook messenger, email etc.

5

5. Witamy

Przyjedź  do biura Green Talent, nasz personel poprowadzi Cię i poinformuje o wszystkich ważnych sprawach. Zostaniesz odwieziony na miejsce  zakwaterowania. Pomożemy w  zorganizowaniu  transportu do pracy. Jeśli nie masz numeru BSN (numer fiskalny) pomożemy Ci w tym!. Twoja przygoda z praca może się rozpocząć.

Dobrze dbamy o Ciebie !

Dobrze dbamy o Naszych pracowników

Informacja dla Naszych pracowników.

Wypłaty

Po pierwszym przepracowanym tygodniu!

Zakwaterowanie

Zapewniamy swoim pracownikom zakwaterowanie!

Transport

Green Talent organizuje transport z domu do pracy autami VW Polo, Opel Karl oraz busami! Możesz także używać naszego auto w celach prywatnych.

Ubezpieczenie

Pomagamy załatwić dla Ciebie ubezpieczenie zdrowotne, a także pomagamy ubiegać się o dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego. Dużą cześć składki jaka płacisz otrzymasz z powrotem z urzędu skarbowego na swoim koncie.

Rozrywka

Wszystkie mieszkania dla pracowników wyposażone są w smart TV gdzie możesz oglądać swoje ulubione programy oraz PlayStation 3 z rożnymi grami , możesz z niego korzystać w swoim wolnym czasie.
Contact

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Zapytaj rekrutera!

Zarejestruj się w Green Talent Rekruter

Wypelnij formularz, a my skontaktujemy się z Toba!

Podobne oferty pracy